Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Gala finałowa edycji 2014

Najlepsze filmy edycji 2014


 

 

Zapraszamy na galę finałową konkursu "Od ignoranta do eleganta"
6 czerwca 2014 r. godz. 1000aula SOLPARK
Serdecznie zapraszamy na podsumowanie ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". W programie pokaz nagrodzonych i wyróżnionych filmów, głosowanie na film publiczności, krótkie występy kabaretowe uczniów, występ taneczny.

Patroni

Sponsorzy

Sponsorzy

Znamy uczestników gali finałowej konkursu "Od ignoranta do eleganta"
15 maja 2014 r. jury w składzie: p. Agnieszka Nagoda-Gębicz (Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie), p. Sławomira Mrozowicz (teatrolog, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie), p. Zbigniew J. Zieliński - trener etykiety i protokołu dyplomatycznego, p. Juliusz Gajewski (instruktor ds. przygotowywania materiałów audiowizualnych Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie) , p. Jacek Olejnik (główny instruktor ds. filmu i edukacji filmowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie). Po kliknięciu okienka CZYTAJ DALEJ ukaże się lista zawierająca wszystkie szkoły wybrane przez jury konkursu do udziału w mini festiwalu filmowym, podczas którego wyłoniony zostanie film publiczności. Wśród nich są szkoły wyróżnione i nagrodzone. Kolejność na liście jest alfabetyczna – niezgodna z przyznanymi miejscami. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 6 czerwca.

Czytaj więcej...

Od IGNORANTA DO ELEGANTA - obrady jury
15 maja 2014 r. jury w składzie:
p. Juliusz Gajewski - instruktor ds. przygotowywania materiałów audiowizualnych Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie
p. Sławomira Mrozowicz - teatrolog, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie
p. Agnieszka Nagoda-Gębicz - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie
p. Jacek Olejnik - główny instruktor ds. filmu i edukacji filmowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie
p. Zbigniew J. Zieliński - trener etykiety i protokołu dyplomatycznego
wyłoni zwycięzców konkursu i wskaże filmy, które 6 czerwca walczyć będą o nagrodę publiczności podczas festiwalu filmowego, który będzie częścią gali finałowej konkursu.
Informacje na temat wyróżnionych szkół znajdą się na naszej stronie najpóźniej 16 maja.

   

Patroni

Konkurs jest objęty patronatem honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Wójta Gminy Kleszczów, Starosty Bełchatowskiego, Niezależnej Telewizji Lokalnej NTL Radomsko, Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie, Dziennika Łódzkiego.