Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce

II miejsce

Wyróżnienie

Gimnazja
I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienia

III edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego zakończona
DSC 291312 czerwca odbyła się gala podsumowująca III edycję ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Gościliśmy uczniów i ich opiekunów ze zwycięskich szkół, sponsorów nagród, przedstawicieli instytucji, które objęły konkurs honorowym patronatem, gości specjalnych, w tym dyrektorów placówek oświatowych z terenu Gminy Kleszczów, trenerów etykiety oraz uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Po części festiwalowej, prezentującej zwycięskie filmy i talenty naszych uczniów, nastąpiła część II, uświetniona wykładem prof. Małgorzaty Kity, podczas której wręczono nagrody.

Czytaj więcej...

Sponsorzy


Harmonogram gali:
11.00-12.15 minifestiwal filmowy, głosowanie na film publiczności, krótkie występy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie
12.15-13.00 obiad, zwiedzanie szkoły i obiektu Solpark
13.00-14.30 ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród, wykład prof. Małgorzaty Kity
14.30-16.00 możliwość dalszego zwiedzania obiektu i skorzystania z jego atrakcji (basen, bilard, kręgle, sauna, jacuzzi, grota solna itd.)

Wyniki konkursu „Od ignoranta do eleganta"
Poniżej znajduje się alfabetyczna lista szkół wyróżnionych i nagrodzonych w Ogólnopolskim konkursie na film promujący zasady savoir- vivre'u „Od ignoranta do eleganta". Właściwe wyniki zwycięzcy poznają 12 czerwca podczas gali finałowej, na którą serdecznie zapraszamy wymienionych laureatów i wszystkich zainteresowanych.

Czytaj więcej...

Patroni "Od ignoranta do eleganta"
Konkurs jest objęty patronatem honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Wójta Gminy Kleszczów, Starosty Bełchatowskiego, Niezależnej Telewizji Lokalnej NTL Radomsko, Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

 
 
 

Konkurs na film promujący zasady savoir-vivre'u – etap szkolny
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym etapie Ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Pracę konkursową należy przygotować do 24 kwietnia 2015 r.
Regulamin znajdziesz TUTAJ

III edycja „Od ignoranta do eleganta"
Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w III edycji Ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u. Tegoroczny temat konkursu brzmi: Savoir-vivre w komunikacji międzyludzkiej. Czekamy na filmy, które będą promować skuteczną, etyczną i kulturalną komunikację w codziennych kontaktach międzyludzkich, w tym komunikację w Internecie lub dotyczyć będą komunikacji werbalnej i niewerbalnej, komunikowania się z wykorzystaniem zachowań asertywnych, wystąpień publicznych, przyjmowania pochwał i krytyki i innych zagadnień dotyczących tematu głównego bieżącej edycji. Prace konkursowe należy przesłać do 24 kwietnia 2015 r., a gala finałowa, na której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się 12 czerwca 2015 r.
Regulamin znajdziesz TUTAJ
Karta zgłoszeniowa TUTAJ 

Regulamin ogólnopolskiego konkursu filmowego
upowszechniającego zasady savoir-vivre'u
„Od ignoranta do eleganta"
Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie.
Regulamin określa cele konkursu, tematykę i zadanie konkursowe, zasady uczestnictwa i wymogi pracy konkursowej, kryteria oceny oraz zasady nagradzania i prezentacji prac laureatów.
Zgłoszenie pracy na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Kwestie nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.
§ 1. Cele konkursu
1. Wyłonienie najlepszych filmów promujących zasady sovoir-vivre'u.
2. Promowanie wśród młodzieży zasad dobrego wychowania.
3. Kształtowanie kultury osobistej i kultury języka.
Pobierz całość - TUTAJ
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku - TUTAJ