Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Nagrodzone Filmy
Szkoły Ponadgimnazjalne
I miejsce


II miejsce

III miejsce

wyróżnienia
Gimnazja
I miejsce


II miejsce

wyróżnienia


 

V edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego zakończona
2 czerwca 2017 r. odbyła się gala podsumowująca V edycję ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Gościliśmy uczniów i ich opiekunów ze zwycięskich szkół, sponsorów nagród, przedstawicieli instytucji, które objęły konkurs honorowym patronatem, gości specjalnych, w tym dyrektorów placówek oświatowych z terenu Gminy Kleszczów, uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Podczas gali wyświetlono 11 filmów wybranych przez jury konkursu, nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty oraz nagrodzono zespoły filmowe. Laury zwycięzców w tym roku zbierały zespoły filmowe z Głogowa. W kategorii gimnazjum najlepsza okazała się grupa młodych filmowców z Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler w Głogowie, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych laureatami zostali uczniowie z Międzyszkolnej Sekcji Filmowej z Głogowa.

Czytaj więcej...

Sponsorzy


Harmonogram gali:
11.00 -13.00 minifestiwal filmowy, głosowanie na film publiczności, krótkie występy uczniów, ogłoszenie wyników konkursu,
13.00  obiad; kawiarenka filmowa,
13.00- 16.00  możliwość zwiedzania szkoły, obiektu Solpark i skorzystania z jego atrakcji we własnym zakresie (basen, bilard, kręgle, sauna, jacuzzi, grota solna itd.).

Wyniki konkursu „Od ignoranta do eleganta"
Poniżej znajduje się alfabetyczna lista szkół wyróżnionych i nagrodzonych w ogólnopolskim konkursie na film promujący zasady savoir-vivre'u „Od ignoranta do eleganta". Właściwe wyniki zwycięzcy poznają 2 czerwca podczas gali finałowej, na którą serdecznie zapraszamy wymienionych laureatów i wszystkich zainteresowanych. Szczegóły dotyczące gali podamy wkrótce.

Czytaj więcej...

Nakręć się na savoir-vivre!
V edycja konkursu „Od ignoranta do eleganta" przed nami. Uczniowie naszej szkoły już rozpoczęli zmagania z filmami. Zachęcamy do obejrzenia powstałego dzieła (to pozakonkursowa wprawka w ramach ćwiczeń przed zrealizowaniem właściwego filmu) - udział biorą w nim uczniowie szkoły i... nauczyciel. Sprawdźcie! Przede wszystkim jednak zachęcamy do udziału w konkursie!

Patroni "Od ignoranta do eleganta"
V edycja konkursu „Od ignoranta do eleganta” została objęta patronatem honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Wójta Gminy Kleszczów, Starosty Bełchatowskiego, Niezależnej Telewizji Lokalnej NTL Radomsko, Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.
              

V edycja „Od ignoranta do eleganta"
Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w V edycji Ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u. Prace konkursowe należy przesłać do 28 kwietnia 2017 r., a gala finałowa, na której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się 2 czerwca 2017 r.
Regulamin znajdziesz TUTAJ
Karta zgłoszeniowa TUTAJ
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku TUTAJ.

Konkurs na film promujący zasady savoir-vivre'u – etap szkolny
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym etapie Ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Pracę konkursową należy przygotować do 28 kwietnia 2017 r. Regulamin znajdziesz TUTAJ.