Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

VI edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego zakończona
7 czerwca 2018 r. odbyła się gala podsumowująca VI edycję ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Na konkurs wpłynęły prace m.in. ze szkół z Koszalina, Gdyni, Legnicy, Świebodzic, Głogowa, Słupska, Warszawy i Kleszczowa. Uczniowie mieli za zadanie nakręcić film promujący zasady savoir-vivre'u koncentrując się na zasadach dobrego wychowania w przestrzeni publicznej. Na gali gościliśmy uczniów i ich opiekunów ze zwycięskich szkół, sponsorów nagród, przedstawicieli instytucji, które objęły konkurs honorowym patronatem, dyrektorów placówek oświatowych z terenu Gminy Kleszczów, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Wyświetlanie 8 najlepszych filmów przeplatane było prezentacją talentów naszych uczniów. Najlepszym zespołem po raz trzeci została sekcja filmowa z Głogowa.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu „Od ignoranta do eleganta"
Poniżej znajduje się alfabetyczna lista szkół wyróżnionych i nagrodzonych w VI edycji ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u „Od ignoranta do eleganta". Właściwe wyniki zwycięzcy poznają 7 czerwca podczas gali finałowej, na którą serdecznie zapraszamy wymienionych laureatów i wszystkich zainteresowanych. Szczegóły dotyczące gali podamy wkrótce.

Czytaj więcej...

Patroni "Od ignoranta do eleganta"
VI edycja konkursu „Od ignoranta do eleganta” została objęta patronatem honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wójta Gminy Kleszczów.
 
 Konkurs na film promujący zasady savoir-vivre'u – etap szkolny
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym etapie Ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u "Od ignoranta do eleganta". Pracę konkursową należy przygotować do 28 kwietnia 2018 r. Regulamin znajdziesz TUTAJ.

VI edycja „Od ignoranta do eleganta"
Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego konkursu na film promujący zasady savoir-vivre'u. Prace konkursowe należy przesłać do 28 kwietnia 2018 r., a gala finałowa, na której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się 8 czerwca 2018.
Regulamin znajdziesz TUTAJ.
Karta zgłoszeniowa TUTAJ.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku TUTAJ.