Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Warsztaty geograficzne w Tatrach
W dniach 2-3 października członkowie Koła Turystycznego odbyli wycieczkę w Tatry połączoną z geograficznymi warsztatami terenowymi dla klasy 2b sportowej. Góry przywitały nas mało atrakcyjną pogodą - było deszczowo, a w wyższych partiach śnieżnie. Mimo to dzielnie wędrowaliśmy: odwiedziliśmy Dolinę Kościeliską, Wąwóz Kraków i dwie jaskinie, a także weszliśmy na Kopieniec Wielki. Wszystko to w towarzystwie doświadczonego, nie tylko w wędrówkach górskich, przewodnika tatrzańskiego, pana Jerzego Młynarczyka, który dostarczył nam wielu informacji o Tatrach, ale też przekazał wiele ważnych prawd życiowych. Cała podróż była więc nie tylko lekcją geografii w terenie, ale też lekcją wychowania.