Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Wigilia w szkole
W dniu 20 grudnia rozganizowaliśmy wigiliię szkolną. Uczniowie wraz z wychowawcami łamali się opłatkiem, składali sobie życzenia, raczyli się przygotowanymi przez siebie wigilijnymi potrawami, śpiewali kolędy. Świąteczny nastrój podkreśliło również przedstawienie jasełkowe oraz wspólne kolędowanie. Każda klasa i nauczyciele wraz z pracownikami administracji, śpiewała wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. Występom towarzyszyły niezapomniane przeżycia, wzruszenia, miła atmosfera i radosny nastrój. Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne.