Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

SPOTKANIE Z PREMIER RP I MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ
W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyły się 14 października 2016 r. ogólnopolskie obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszenie na tę uroczystość otrzymała pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz wraz z uczniem klasy IV Technikum Nowoczesnych Technologii Mateuszem Markiewiczem. W wydarzeniu udział wzięła pani Premier RP Beata Szydło oraz pani Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. Mateusz jest tegorocznym stypendystą Prezesa Rady Ministrów i z rąk pani Premier otrzymał to zaszczytne wyróżnienie. Należy nadmienić, że z całego województwa łódzkiego tylko pięciu uczniów (patrz zdj.) otrzymało specjalne zaproszenie na tak znamienitą uroczystość. Prezes Rady Ministrów w swoim przemówieniu zaznaczyła, że nauczyciele pomagają uczniom poznawać świat i radzić sobie z problemami. Pogratulowała uczniom, którzy odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska podziękowała nauczycielom za systematyczność i cierpliwość, wyszukiwanie talentów i ich codzienne samodoskonalenie. Gratulujemy Mateuszowi i jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów oraz wysokiej pozycji naszej szkoły na arenie krajowej.