Podsumowanie roku sportowego LKS OMEGA Kleszczów
W piątek 2 grudnia 2016r. w auli SOLPARK podsumowany został Sportowy Rok 2016 klubu LKS OMEGA Kleszczów. W dziesiątce najlepszych znalazło się aż dziewięcioro uczniów naszej szkoły oraz absolwentka.
II miejsce Weronika Chojka (lekkoatletyka) – absolwentka,
IV miejsce - Klaudia Ołubek (podnoszenie ciężarów),
VI miejsce - Karolina Iznerowicz (lekkoatletyka),
VII miejsce - Milena Gierach (lekkoatletyka),
VIII miejsce - Oliwia Widera (karate),
IX miejsce - Gałczyński Mateusz, Niedbała Patryk, Podsiadły Miłosz i Pieniążek Bartosz (piłka nożna)
X miejsce - Agnieszka Kuśmierek (lekkoatletyka)
Pani Dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz otrzymała podziękowania, a nauczyciel wychowania fizycznego Robert Pawlicki otrzymał wyróżnienie.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.