Wyjazd na do kina Światowid na 17 tydzień Kina Hiszpańskiego
30 marca uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w projekcji filmu hiszpańskojęzycznego w kinie Światowid w Katowicach. Uczniowie obejrzeli film pt. „Ostatni Hiszpanie na Filipinach”, który przedstawiał fabułe opartą na faktach historycznych. Bohaterowie filmu to Hiszpanie z końca XiX wieku, walczący o utrzymanie posiadłości hiszpańskich. W wycieczce uczestniczyły także: pani Milena Majewska (nauczyciel języka hiszpańskiego) oraz pani Paulina Szczepaniak (nauczyciel języka niemieckiego).