226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
27 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy II a zaprezentowali inscenizację, która przybliżyła młodzieży wydarzenia historyczne i okoliczności powstania pierwszej polskiej konstytucji (pierwszej w Europie, a drugiej na świecie). Przedstawieniu towarzyszyła prezentacja multimedialna, obrazująca przekazywane treści oraz muzyka: zarówno tradycyjna pieśń „Witaj, majowa jutrzenko”, jak i współczesna „Taki kraj”.