Szkolne Forum Naukowe
W dniu 07 czerwca odbyło się Szkolne Forum Naukowe w Kleszczowie pod hasłem: „Człowiek a kosmos”. Organizatorem Forum był uczeń Hubert Dziadkiewicz z klasy I t, a opiekunem projektu Marek Pawłowski. W trakcie Forum czterech uczniów wygłosiło referaty popularno - naukowe z szeroko pojętej tematyki kosmosu. Uczestnikami byli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Audytorium było niezwykle skupione i z wielką uwagą słuchano referentów. Pozytywne komentarze skłaniają organizatorów do planowania już drugiej edycji Forum w przyszłym roku.