Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

III miejsce piłkarzy nożnych ZSP Kleszczów
4 marca 2020 roku w Opocznie odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w piłce nożnej chłopców szkół ponadpodstawowych Zrzeszenia LZS. Początek rywalizacji to dwa zwycięstwa, jednak dwa następne mecze nie przebiegły zgodnie z przewidywaniami, co ostatecznie dało naszej drużynie III miejsce. Skład: Mikołaj Słowiński – bramkarz, Marcel Majchrowski, Kacper Zatorski, Filip Zatorski, Adrian Chrząszcz, Mikołaj Michalczyk, Kacper Szymoniak, Jakub Zych, Dawid Dyła, Kacper Wiernicki, Michał Garstka, Filip Majcherek.
Opiekunem drużyny był mgr Marcin Szymak.

W dniu 6 marca 2020 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie odbyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt o mistrzostwo powiatu bełchatowskiego. W zawodach uczestniczyła reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  w Kleszczowie. ZSP rywalizował z I LO i ZSP nr 2 z Bełchatowa oraz ZSP Szczerców. Po dwóch porażkach z pierwszymi dwoma zespołami i zwycięstwem z drużyną ze Szczercowa, nasze dziwczyny uplasowały się ostatecznie na piątym miejscu.

III miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt
W dniu 14.02.2020r. w Bełchatowie odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 7 drużyn z naszego powiatu. Nasze zawodniczki rozegrały mecze z I LO Bełchatów, ZSP 2 Bełchatów oraz ZSP Szczerców aby ostatecznie wywalczyć bardzo dobre III miejsce. Szkołę reprezentowały: Aleksandra Sukiennik, Kinga Zając, Julia Zając, Wiktoria Pawełoszek, Magdalena Głowacz, Wiktoria Krzak, Paulina Modlińska, Klaudia Pietrzyk, Natalia Łukasińska,Kinga Mielczarek, Magdalena Zalewska, Martyna Beśka.

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
18 lutego 2020r. w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Po zaciętych pojedynkach reprezentacja naszej szkoły wywalczyła IV miejsce wygrywając dwa i przegrywając dwa mecze w turnieju. W zespole wystąpili: Krzysztof Ciesielczyk, Dawid Dyła, Mikołaj Grzybek, Kacper Madej, Kamil Radek, Marcel Słabosz, Jan Stochniałek, Filip Szkudlarek, Hubert Żak. Opiekunami podczas zawodów byli: Marta Szataniak i Marek Jarząbkowski.

Finał wojewódzki w szachach
W dniu 13.12.2019r. w Wieluniu odbył się finał wojewódzki w szachach. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Weronika Komandera, Łukasz Kasprzak, Igor Świątek, Piotr Chybalski, Filip Manaj zdobyła bardzo wysokie V miejsce.

Awans na Mistrzostwa Polski w unihokeju dziewcząt!
W dniu 10.12.2019r. w Uniejowie odbył się turniej wojewódzki w unihokeju dziewcząt. Nasze zawodniczki we wspaniałym stylu wygrały wszystkie spotkania awansując pierwszy raz w historii szkoły na Mistrzostwa Polski. Zwyciężyły z zespołami z Radomska, Łęczycy, Sieradza oraz Skierniewic. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Wojakowska, Julia Zysiek, Wiktoria Nowakowska, Aleksandra Rogut, Aleksandra Krawczyk, Kinga Wysocka, Svenja Mikłaszewska, Alicja Włodarczyk, Julia Dyderska, Anna Jarek. Opiekunami byli: pani Katarzyna Woźniak i pan Tomasz Bednarski.

TENIS STOŁOWY
3 grudnia 2019r. w Zelowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Szkołę naszą reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Po zaciętych pojedynkach zespoły dziewcząt i chłopców zajęły IV miejsca. W drużynie dziewcząt wystąpiły: Łucja Tkacz i Kinga Wysocka, zaś w drużynie chłopów zagrali: Łukasz Kasprzak, Jakub Bednarski, Kacper Piekielny. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podium drużyny pływackiej na zawodach wojewódzkich w Zgierzu
15 listopada 2019 roku w Zgierzu odbył się Finał Województwa Łódzkiego w pływaniu drużynowym chłopców. Nasza drużyna pływała w składzie : Kośmider Wiktor, Lizurej Jakub, Profic Szymon, Profic Tomasz, Włodarczyk Antoni, Świątek Igor oraz rezerwowy Muszyński Jakub. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m indywidualnie jednym stylem pływackim. Chłopcy zarówno sztafetę jak i całe zawody zakończyli na wspaniałym trzecim miejscu. Warto dodać, że jest to pierwsze tak wysokie osiągnięcie drużyny pływackiej na etapie wojewódzkim w historii szkoły. Gratulacje.

Unihokej chłopców
13.11.2019r. w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju chłopców. W zawodach tych wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. Po wyrównanej walce drużyna chłopców zajęła IV miejsce. Zespół wystąpił w następującym składzie: Chrząszcz Adrian, Dyla Dawid, Grzybek Mikołaj, Jarkowski Bartłomiej, Kokosiński Jakub, Miarka Dawid, Stochniałek Jan, Wiernicki Kacper.

Unihokej dziewcząt
W dniu 12.11. 2019r. w Zelowie odbyły się zawody sportowe na szczeblu powiatowym w unihokeja. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i awansowały do kolejnego etapu rozgrywek jakim jest turniej wojewódzki. Skład drużyny: Aleksandra Rogut, Julia Wojakowska, Julia Zysiek, Kinga Wysocka, Svenja Mikłaszewska, Wiktoria Nowakowska, Aleksandra Krawczyk, Anna Jarek, Alicja Włodarczyk, Julia Dyderska. Opiekunowie: Katarzyna Woźniak, Tomasz Bednarski.

Zawody pływackie
W dniu 06.11.2019r. w Piotrkowie Trybunalski odbył się półfinał mistrzostw województwa łódzkiego w pływaniu chłopców. Naszą Szkołę reprezentowała sztafeta składająca się z sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem pływackim indywidualnie. Drużyna chłopców zwyciężyła i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 listopada 2019r. w Zgierzu. Skład drużyny: Kośmider Wiktor, Lizurej Jakub, Profic Szymon, Profic Tomasz, Włodarczyk Antoni, Muszyński Jakub, oraz rezerwowy Świątek Igor. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Opiekunami podczas zawodów byli Marta Szataniak i Robert Pawlicki.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej
W dniach 30 i 31 października w naszej szkole na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. W środę rywalizowały dziewczęta a w następnym dniu chłopcy. Po zaciętej i wyrównanej walce dziewczęta zostały sklasyfikowane na miejscu V-VII, chłopcy natomiast wywalczyli III miejsce w powiecie. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Bednarska-Goworek, Martyna Beśka, Wiktoria Chomen, Michalina Dworzyńska, Olga Dybicz, Nikola Góra, Wiktoria Krzak...

W dniu 18.10.2019r. w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowały sztafety, dziewcząt i chłopców w każdej po sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem pływackim indywidualnie. Drużyna chłopców zwyciężyła i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce.

W dniu 10.10.2019r. w Sieradzu odbyły się zawody sportowe w ramach Licealiady Finał wojewódzki w Szkolnej Lidze LA. W zawodach tych udział wzięła drużyna chłopców. Zawody składały się z dziesięciu konkurencji tj. (biegi na 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal i wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem i sztafeta 4 x100m). Drużyna Naszej Szkoły zajęła X miejsce. Podajemy skład drużyny: Kazior Błażej, Majcherek Filip, Garstka Michał, Słowiński Mikołaj, Lalek Norbert, Urbaniak Sergiusz, Kokosiński Jakub, Kozłowski Marcel, DzieciątkowskiFilip, Drzazga Dawid, Miarka Dawid, Jarkowski Bartłomiej, Gębicz Kamil, Lechowski Bartłomiej, Kałużny Kamil, Kina Rafał, Żak Hubert i Świątek Igor. Opiekunami podczas zawodów byli: Tomasz Bednarski i Robert Pawlicki.

Awans sztafety męskiej do finału wojewódzkiego
W dniu 15 października 2019 roku na Patykach koło Zelowa, odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach licealiady. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału wojewódzkiego. Nasza drużyna chłopców pewnie pokonała wszystkich rywali i będzie reprezentowała nasz powiat w finale. Skład: Jakub Kokosiński, Igor Świątek, Adrian Chrząszcz, Sergiusz Urbaniak, Dawid Drzazga, Filip Dzieciątkowski, Mikołaj Słowiński, Marcel Kozłowski. Rezerwowi: Kacper Szymoniak, Kamil Kałużny, Dawid Miarka. Opiekunami byli: mgr Tomasz Bednarski i mgr Marcin Szymak.