WYJAZD SZKOLENIOWY POLITECHNIKA ŁÓDZKA 21.10.2010

Dnia 21.10.2010 r uczniowie z klas I i II TNT oraz I LO o profilu matematyczno ? fizycznym ZSP w Kleszczowie uczestniczyli w pokazie naukowym zorganizowanym przez studentów Politechniki Łódzkiej. Młodzież miała okazję przyjrzeć się praktycznemu zastosowaniu osiągnięć naukowych, mogła też samodzielnie przeprowadzać doświadczenia przy użyciu ciekłego azotu. Współpraca z Kołem Naukowym działającym na łódzkiej uczelni ma na celu zachęcenie uczniów ZSP w Kleszczowie do nauki przedmiotów ścisłych i większej aktywności w poznawaniu i stosowaniu nowoczesnych technologii.