PROJEKT "Moja szkoła jest medialna"

26 i 27 października 2010r. odbyły się w naszej szkole warsztaty telewizyjne w ramach realizowanego projektu ,,Moja szkoła jest medialna" . Zajęcia z uczniami poprowadzili dziennikarze z warszawskiej TVP. Młodzież miała okazję poznać tajniki pracy reportera. TVP umożliwiła uczniom zarówno wypowiedzenie się przed kamerą jak i obsługę sprzętu. Warsztaty obejmowały nie tylko techniczne, ale i emocjonalne przygotowanie do pracy dziennikarza. Uczniowie dowiedzieli się jakie cechy charakteru powinien posiadać reporter i jak należy przeprowadzać wywiad. Rezultaty projektu ? 9 minutowy film pt: ?To tutaj się uczę" zostanie zaprezentowany 2 listopada.