STYPENDIUM DLA UCZENNICY ZSP W KLESZCZOWIE

27.10.2010r uczennica kl. I b Barbara Wasilewska otrzymała w Warszawie stypendium sportowe ?Akademii Talentów Dalkii". Jest ono wyrazem uznania dla prezentowanego przez zawodniczkę poziomu sportowego, osiągnięć w pływaniu oraz potencjału intelektualnego i chęci personalnego rozwoju w sektorze kultury fizycznej lub nauki. Basia została beneficjentką II edycji ?Akademii Talentów Dalkii" - przedsięwzięcie polega na pomocy młodym, utalentowanym sportowcom w wieku 15-21 lat poprzez program stypendialny. Beneficjenci uczestniczący w projekcie otrzymają wsparcie finansowe, ale także będą brali udział w zajęciach z marketingu sportowego, doradztwa zawodowego i języka francuskiego. Nowi beneficjenci Akademii Talentów Dalkii przez 12 miesięcy będą zgłębiać tajniki biznesowych aspektów sportu oraz określać swoje preferencje zawodowe, podczas specjalnych zjazdów szkoleniowych. Oprócz programu szkoleniowego cała grupa otrzyma wsparcie stypendialne, a ich wyniki w sporcie i nauce będą na bieżąco monitorowane.

Jest to olbrzymi sukces uczennicy naszej szkoły, gdyż tylko trzech zawodników z województwa łódzkiego zostało objętych programem stypendialnym. Gratujemy i życzymy sukcesów!