Uczniowski spektakl w kościele parafialnym w Kleszczowie

W dniu 12.12.2010r. o godzinie 18:00 w kościele parafialnym w Kleszczowie młodzież ZSP w Kleszczowie zaprezentowała mieszkańcom krótki montaż słowno ? muzyczny pt. ?Stworzenie, czyli Pieśń miłości Boga do człowieka?. Występ towarzyszył odbywającym się w parafii rekolekcjom adwentowym. Inicjatywa ks. S. Bednarskiego spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów klas I i II LO i TNT, którzy aktywnie wzięli udział w przygotowaniu przedstawienia. Spektakl przybliżył widzom biblijną wizję stworzenia świata oraz relacje Boga z człowiekiem, wywołując tym samym refleksje na temat uniwersalnych wartości. Tajemnica stworzenia przybliża nas do Świąt Bożego Narodzenia, odkrywa na nowo znaczenie wiary, nadziei i miłości, tak niezbędnych w życiu każdego z nas. Montaż artystyczny przygotowany pod czujnym okiem p. B. Mickiewicz, p. B. Wysmułek i p. E. Zagaj został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, a młodzi artyści otrzymali gromkie brawa i ciepłe słowa podziękowania. Spektakl adwentowy będzie można obejrzeć w dniu 22.12.2010roku o godzinie 13.00 w auli kompleksu SOLPARK. Serdecznie zapraszamy.