XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz dziewiętnasty! Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia (9.01.2011 r.) wolontariusze ZSP wyszli na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Młodzież naszej szkoły również nie zawiodła. Tak jak w ubiegłym roku wolontariusze od wczesnych godzin porannych kwestowali na ulicach Kleszczowa. Pieniądze na sprzęt dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi zbierało 11 wolontariuszy, którzy wyruszyli z puszkami już o godz. 8:00 rano. Mieszkańcy Kleszczowa, jak również goście hojnie obdarowywali naszych uczniów. Do akcji włączyli się również nauczyciele, którzy czuwali nad bezpieczeństwem młodzieży. Opiekunami wolontariuszy były panie Renata Patyk, Ewa Zagaj, Barbara Mickiewicz i Beata Wysmułek . W sumie zebraliśmy kwotę w wysokości około 2,5 tysięcy złotych. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy , że zechcieli w tym dniu być z nami i pomagać chorym dzieciom.