Uczniowie ZSP uczestniczą  w Dniu  Przedsiebiorczości

W Naszej szkole po raz pierwszy, wszyscy uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nowoczesnych Technologii  1 kwietnia 2011 roku będą uczestniczyli  w ?Dniu Przedsiębiorczości?. Każdy uczeń musi znaleźć zakład pracy, w którym chciałby odbyć jednodniowe praktyki  zawodowe. Daje ona szansę na wykorzystanie w działaniu wiedzy zdobywanej w szkole, wykonywanie zadań na wymarzonym stanowisku pracy, weryfikację wyboru kierunku dalszego kształcenia, bezpośredniego poznania wymagań stawianych pracownikom na różnych stanowiskach oraz pozwoli na porównanie wyobrażeń o danym zawodzie i stanowisku z rzeczywistością. Koordynator projektu: p. K. Wojtania.W załączniku dokumenty:

- Karta zgłoszenia ucznia

- Karta zgłoszenia konsultanta-opiekuna ucznia