Wizyta Pana Günthera Schmidta w ZSP w Kleszczowie

13.04.2011  roku  po  raz  drugi  Pan  Günther  Schmidt (były  wykładowca  na  wydziale  germanistyki  w Kolegium Językowym w Częstochowie) odwiedził ZSP w Kleszczowie. Z grupą 12 uczniów o bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego przeprowadził 4 godzinne zajęcia. Uczniowie  rozmawiali  między  innymi  o  obcokrajowcach  w Niemczech oraz  obecne j sytuacji  na  rynku  pracy  w  Polsce  i Niemczech. Pan Schmidt pochwalił bardzo dobrą znajomość języka uczniów i zapowiedział kolejną wizytę w październiku tego roku.