Dzień Przedsiębiorczości 2011
 Ogólnopolska akcja Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości- "Dzień przedsiębiorczości" odbyła się po raz ósmy. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie uczestniczyliśmy w niej po raz pierwszy. Wszyscy uczniowie Naszej Szkoły na jeden dzień trafili na praktyki do wybranych przez siebie firm. Każdy miał możliwość sprawdzenia i zweryfikowania wiedzy o zawodach, które chcieliby poznać ?od podszewki?. Uczniowie mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonej pracy, dowiedzieć się bezpośrednio od pracodawców, jakie wykształcenie, umiejętności czy predyspozycje będą im potrzebne na danym stanowisku. Lista zakładów pracy jest bardzo długa i różnorodna. Wszystkim dziękujemy za możliwość odbycia praktyk i opiekę nad uczniami w ?Dniu przedsiębiorczośći?.