Nasza wizytówka na Dni Kleszczowa
 Dni Kleszczowa to kolejna okazja do poznania młodych talentów Gminy Kleszczów.  W  naszej  szkole  talentów,   przede  wszystkim  artystycznych,   nie  brakuje,  co widać  szczególnie  na  lekcjach  wiedzy  o kulturze.
Prezentację  rozpczęła  uczennica  klasy  Ia,  Magdalena  Rogaczewska,  obdarzona  wspaniałym  głosem i zdolnością interpretacji.
Tuż po Magdzi wystąpiła w tańcu współczesnym niezwykle utalentowana Marta Dudzińska - uczennica klasy IIa. Taniec to jej pasja. Tak mówi sama tancerka i wszyscy, którzy mają przyjemność ją oglądać.
Naszą prezentację z niezwykłą elegancją i szykiem zakończyli uczniowie klas piewszych, tańcząc walca angielskiego.  Zatańczyli: Ola Trajdos, Natalia Klimczak, Monika Krasoń, Tomasz Stanisz, Kacper Mickiewicz, Dawid Komorowski. Gorącym oklaskom i gratulacjom nie było końca. Sprawiło to wykonawcom ogromną radość i dało motywację do dalszej pracy nad talentami, którymi bez wąpienia zostali obdarzeni.