Ogromne uznanie ? uzyskanie certyfikatu ORGANIZACJA INNOWACYJNA

14  czerwca  2011 r.  dyrektor  szkoły  Agnieszka Nagoda-Gębicz  uczestniczyła  w Łodzi w PODSUMOWANIU RUCHU INNOWACYJNEGO W SZKOLNYCH SYSTEMACH EDUKACJI, organizowanym przez   Łódzkie   Centrum   Doskonalenia   Nauczycieli   i   Kształcenia   Praktycznego   we  współpracy  z partnerami społecznymi.

Jest to wyjątkowe spotkanie dyrektorów szkół/placówek i nauczycieli kreatywnych, prezentujących  wysoki  poziom  refleksji  pedagogicznej  oraz  wyróżniających  się  efektywnością  działań zawodowych i ich uczniów.

Uroczystość ta jest szczególnie ważna dla środowiska oświatowego. Potwierdza bowiem, że kreatywni dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie, sojusznicy szkoły i ich działania są doceniane, a tym samym promuje wartościowe rozwiązania edukacyjne i przyczynia się do tworzenia dobrego klimatu dla wdrażania zmian w procesie uczenia się i uczenia się przez całe życie.

Nasza szkoła mimo krótkiego stażu otrzymała prestiżowy certyfikat ORGANIZACJA INNOWACYJNA.  Na  wyróżnienie  zasługuje  fakt,  iż  certyfikat  ten  został  przyznany  tylko  11  szkołom  z całego województwa łódzkiego.

Uroczystość  została objęta patronatem honorowym przez: Wojewodę Łódzkiego, Marszałka Województwa Łódzkiego, Prezydenta Miasta Łodzi, Łódzkiego Kuratora Oświaty, a certyfikaty wręczała wiceminister w MEN Lilla Jaroń.