Uroczyste pożegnanie klas maturalnych
28.04.2017 r. odbyła się uroczystość zakończenia nauki w Liceum uczniów rocznika 1998 i Technikum uczniów rocznika 1997. W akademii uczestniczyli: pani Joanna Guc –zastępca wójta Gminy Kleszczów, pan Tadeusz Gajda - prezes Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie, pan Marek Kaczmarczyk – wiceprezes Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie, ks. Krzysztof Góral - proboszcz parafii ewangelicko – reformowanej w Kleszczowie, członkowie prezydium Rady Rodziców oraz rodzice uczniów klas maturalnych, społeczność uczniowska z nauczycielami. W trakcie uroczystości uczniowie klas maturalnych złożyli ślubowanie, a pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz podsumowała czas nauki w naszej szkole. Mury szkoły opuściło 78 uczniów, w tym 28 uczniów czyli cała klasa, posiadających tytuł zawodowy technika mechatronika. W klasyfikacji końcowej klasy maturalne uzyskały następujące średnie III a – 4,35, III b – 4,21 , IV t – 4,18. W tym roku szkolnym świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem uzyskało 17 uczniów:
Zielińska Klaudia
Baran Patryk
Muskała Marcin
Fryś Kinga
Markiewicz Mateusz
Adam Retke
Tkaczyński Wiktor
Frach Kamila
Krzywińska-Graczyk Kamila
Radoń Aleksandra
Nowak Anna
Nagoda Beata
Piwowarczyk Anna
Kochanowska Magdalena
Wyźnikiewicz Monika
Rabenda Kinga
Rozpędowska Oliwia
Stypendium Wójta i Rady Gminy Kleszczów otrzymało 56 uczniów:
Zielińska Klaudia
Olczyk Tomasz
Kubiak Tobiasz
Bilski Damian
Pani dyrektor szczególnie serdecznie podziękowała za dobrą radę i współpracę przez wszystkie lata rodzicom i wyróżniła listami gratulacyjnymi rodziców tych uczniów, którzy w różnych dziedzinach rozsławiali imię szkoły godnie ją reprezentując, dziękując za zaangażowanie, wysokie osiągnięcia w nauce, wzorową i godną naśladowania postawę uczniowską, sukcesy sportowe i kulturę osobistą. Z klasy III a listami nagrodzono:
1. Państwa Annę i Jerzego Radoń
2. Panią Anitę Rozpędowską
3. Państwa Bogumiłę i Mirosława Kochanowskich
4. Państwa Sylwię i Roberta Nagodów

Z klasy III b
1. Państwa Anetę i Pawła Zielińskich
2. Państwa Renatę i Pawła Frach
3. Państwa Mirosławę i Macieja Fryś
4. Państwa Bożenę i Dariusza Dworzyńskich
Z klasy IV t
1. Państwa Renatę i Krzysztofa Baran
2. Państwa Urszulę i Zbigniewa Markiewiczów
3. Państwa Małgorzatę i Stanisława Tkaczyńskich
4. Państwa Barbarę i Marka Muskałów
5. Państwa Urszulę i Sławomira Retke
6. Państwa Ewę i Stanisława Rodek
7. Państwa Ewę i Pawła Kaźmierskich
8. Państwa Alicję i Wiesława Jeziorskich
Pani dyrektor serdecznie podziękowała panią Joanie Jakubowskej oraz panu Pawłowi Kaźmierskiemu za 3 letnie pełnienie zaszczytnych funkcji w Prezydium Rady Rodziców naszej szkoły. Pan Paweł przez 3 lata był przewodniczącym RR, natomiast pani Asia skarbnikiem RR. Ze wszystkich powierzonych zadań wywiązywali się wzorowo.

NAGRODY DODATKOWE z klasy III a nagrody otrzymali:

Zaangażowanie w życie szkoły oraz działalność artystyczno-kulturalną
1. Beata Nagoda
2. Ada Gwoździk
3. Patrycja Kuśmierek
4.Oliwia Rozpędowska
5.Kinga Rabenda
6.Oliwia Piechura
7.Aleksandra Radoń
8.Magdalena Kochanowska

Godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2014-2017
1. Jędrzej Sidoruk
2.Piotr Staniucha

Zaangażowanie w życie szkoły oraz działalność artystyczno-kulturalną oraz godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2014-2017
1. Izabela Nowicka

Z Klasy III b nagrody otrzymali:

Godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2014-2017
1. Kinga Fryś
2. Natalia Jędrzejczyk
3.Aleksandra Dworzyńska
4. Natalia Jasek
5.Tomasz Olczyk
6.Maciej Gajda
7.Jerzy Stefaniak
8.Kamil Graczyk
9.Rafał Żuberek
10.Jakub Kuśmierski
11.Agnieszka Kuśmierek
12.Karolina Iznerowicz
13.Sandra Jabłońska
14.Klaudia Ołubek

1. Katarzyna Mroczkowska
2.Sara Krugiełka
3.Kamila Krzywińska - Graczyk
4. Anna Piwowarczyk

Zaangażowanie w życie szkoły, wolontariat oraz działalność artystyczno-kulturalną
1.Iza Bartoszewska
2. Klaudia Zielińska
3.Kamila Frach

Zaangażowanie w działalność artystyczno-kulturalną
1.Patrycja Jakubowska
2.Dominika Kowalczyk

Z Klasy IV t nagrody otrzymują:

Godne reprezentowanie szkoły w zwodach sportowych w latach 2013-2017
1.Kamil Bębnowski
2.Szymon Balsam
3.Jakub Pintos
4.Filip Wróblewski

Za zaangażowanie w życie szkoły, pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego i pomoc w realizacji akcji charytatywnych w latach 2013-2017
1. Marcin Muskała

Za zaangażowanie w życie szkoły w latach 2013-2017
1. Michał Kowalczyk

Zaangażowanie w działalność artystyczno-kulturalną w latach 2013-2017
1. Damian Bilski
2.Patryk Baran
3.Mateusz Gajda
4.Dominik Kaźmierski

Za zaangażowanie w życie szkoły oraz godne reprezentowanie w konkursach przedmiotowych w latach 2013-2017
1.Adam Retke
2.Wiktor Tkaczyński
3.Mateusz Markiewicz

Za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego oraz godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2013-2017 - Borys Wasiak

Zaangażowanie w działalność artystyczno-kulturalną oraz godne reprezentowanie szkoły w zwodach sportowych w latach 2013-2017 - Paulina Rodek

Najlepszy czytelnik w roku szkolnym 2016-17 Beata Nagoda. Najlepszy czytelnik wśród maturzystów Anna Nowak. Fundatorem wszystkich nagród książkowych była Rada Rodziców naszej szkoły.

Na zakończenie części oficjalnej pani dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom ukończenia nauki w naszym Liceum lub technikum. W imieniu swoim i nauczycieli, życząc Maturzystom udanego startu w dorosłe życie, dalszej edukacji na uczelniach wyższych lub podjęcia pracy zawodowej, uśmiechu i radości w codziennym życiu. Następnie odbyła się Gala rozdania nagród Kleszcze 2017. Dziękujemy uczniom klas młodszych wraz z wychowawcami za wspaniałe przygotowanie uroczystości.