Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23
Mistrzostwa Polski w Spale

Podczas halowych mistrzostw Polski w lekkoatletyce, odbywających się w Spale od 23 do 26 stycznia 2014 r. o tytuły mistrzowskie walczyli juniorzy i juniorzy młodsi. Weronika Chojka z kl. I b wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski (II miejsce) w biegu na 200 metrów. Startowała w kategorii juniorów młodszych. Czas, jaki uzyskała na mecie to 25,85.

Znakomite IV miejsce w biegu na 3000 m wywalczyła w kategorii juniorów Marta Olczyk z kl. II b z czasem 10:27,47 oraz XXII miejsce zajął Maciej Roczek z kl. II a w biegu na 200 metrów z czasem 23,43, startujący w tej samej kategorii. Gratulujemy