Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Weekendowe zwycięstwo juniorów młodszych
W sobotę 5 września w Grocholicach pierwsi wybieli chłopcy z „okręgowej”, aby rywalizować z miejscowym KS. Po wyrównanym meczu nasza drużyna przegrała 1:0 (0:0), tracąc bramkę po rzucie wolnym w 75 minucie. Zawodnicy zaprezentowali się znacznie lepiej niż tydzień wcześniej. Przez cały mecz byli lepsi, przewyższali przeciwników umiejętnościami technicznymi, ale niestety jeden błąd przy rzucie wolnym zadecydował o porażce naszego zespołu.
Skład: Lewandowski – Krakowski, Kaczmarczyk, Szczepaniak, Stęplewski – Rojszczyk – Morawski, Wilczak, Kołodziejczyk, Kusiak – Łakomy.
Na zmiany wchodzili: Zając, Kociniak, Chwilczyński, Gawłowski,
Rezerwowy: Tokarski

Dzień później do rywalizacji przystąpiła ekipa „wojewódzka”, która rywalizowała z UKS Concordia Piotrków Trybunalski. Od początku meczu mimo grania w pierwszej połowie pod silny wiatr zarysowała się delikatna przewaga naszej drużyny. Zaowocowało to dwiema bramkami strzelonymi przez Mateusza Jędrzejczyka w 30 minucie po asyście Bartka Pieniążka oraz Maćka Uryszka w 32 minucie. Drugą połowę rozpoczęli od dwóch trafień naszego czołowego snajpera w tym sezonie Miłosza Podsiadłego, który zdobył bramki w 49 minucie i 55 minucie. Przy pierwszej bramce Miłosza asystował Uryszek a przy drugiej Patryk Niedbała. Goście byli wstanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem z 60 minuty.
Końcówka meczu to ponowne trafienie Miłosza Podsiadłego z 76 minuty, dzięki czemu ustrzelił klasycznego hat-ricka. Asystę przy tym trafieniu zaliczył bramkarz Mateusz Zając. W ostatniej minucie swoją bramkę w debiucie strzelił Dominik Stęplewski, który pojawił się na boisku raptem pięć minut wcześniej.
Cały mecz w wykonaniu naszej drużyny był bardzo dobry. Umiejętności techniczne i organizacja gry zdecydowanie była po naszej stronie.
Skład: Gałczyński – Miara, Niedbała, Popiołek, Piotrowski – Góra – Uryszek, Pieniążek, Jamiński, Jędrzejczyk – Podsiadły.
Na zmiany wchodzili: Zając, Sobociński, Stęplewski, Kołodziejczyk, Chwilczyński, Kociniak.