Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Pierwsze zwycięstwo juniorów w wojewódzkiej
W czwartek 3 września drużyna juniorów młodszych Omegi Kleszczów rozegrała mecz drugiej kolejki w Rawie Mazowieckiej z tamtejszą Mazovią w ramach ligi wojewódzkiej. Po dobrym meczu i skutecznej grze chłopcy zwyciężyli aż 8:0 (2:0). Pierwsza połowa to jeszcze w miarę wyrównany mecz. Pierwszą bramkę zdobywamy w 28 minucie za sprawą Patryka Niedbały, który skutecznie egzekwował rzut wolny. Dwie minuty później prowadzenie podwyższył niezawodny Miłosz Podsiadły, który zdobył swoją pierwszą bramkę w tym meczu.
Druga połowa to już wyraźna przewaga naszego zespołu, co zostało udokumentowane aż sześcioma bramkami. Kanonadę rozpoczął w 41 minucie Mateusz Jędrzejczyk, który wykończył indywidualna akcję. 46 minuta to czwarta bramka, autorstwa Bartka Jamińskiego. Czwarta bramka to ponowne trafienie Miłosza Podsiadłego, który w 58 minucie wykończył akcję całego zespołu. 60 minuta to druga bramka Mateusza Jędrzejczyka, bramkę zdobył strzałem z 17 metrów. 67 minucie swoją trzecią bramkę zdobył Podsiadły po wyjściu 1na1
z bramkarzem. Mateusz Jędrzejczyk nie chciał być gorszy od swojego kolegi z zespoły i trzy minuty potem, zdobył również swoją trzecią bramkę w tym meczu, lobując bramkarza z 16 metrów.
Skład: Gałczyński – Miara, Niedbała, Popiołek, Piotrowski – Zatorski – Uryszek, Góra, Jamiński, Jędzrzejczyk – Podsiadły.
Na zmiany wchodzili: Zając, Pieniążek, Kociniak, Sobociński.
Rezerwowi: Kaczmarczyk, Kołodziejczyk.