Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Inauguracja sezonu juniorów młodszych
W dniu 30 sierpnia 2015 roku na boisku w Łękińsku rozgrywki zainaugurowali juniorzy młodsi B1 Omegi Kleszczów. Pierwsi na boisku zaprezentowali się juniorzy z ligi wojewódzkiej, którzy mieli za rywali Pelikan Łowicz. Po wyrównanym meczu chłopcy okazali się minimalnie gorsi, przegrywając 1:2 (0:1), tracąc bramkę w ostatniej minucie gry. Bramkę dla nas zdobył Miłosz Podsiadły, który wykorzystał dokładne prostopadłe podanie od Damiana Sobocińskiego. W zespole gospodarzy zadebiutowało kilku nowych zawodników, którzy od 1 września będą uczyć się w klasie sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Zespół zaprezentował się z dobrej strony, jednak porażka jest konsekwencją słabej skuteczności. W pierwszych 15 minutach chłopcy powinni prowadzić przynajmniej 3:0, jednak nie wykorzystali dogodnych sytuacji.
Skład: Gałczyński – Miara, Niedbała, Popiołek, Piotrowski – Zatorski – Uryszek, Góra, Jamiński, Jędrzejczyk – Podsiadły.
Na zmiany wchodzili: Sobociński, Pieniążek, Kociniak
Rezerwowi: Lewandowski, Kołodziejczyk, Wilczak, Kaczmarczyk
Po drużynie z wojewódzkiej na boisko wyszli zaprezentować się chłopcy z ligi okręgowej. Za przeciwnika mieli jednego z faworytów ligi Grabkę Grabica. Niestety, nasza drużyna musiała uznać wyższość przeciwnika i przegrała 1:5 (0:1). Bramkę zdobył Piotr Góra po podaniu Damiana Sobocińskiego. Był to pierwszy występ chłopców, który pokazał zaangażowanie i ambicję zespołu, ale niestety, także brak skuteczności.
Skład: Lewandowski – Rojszczyk, Kaczmarczyk, Szczepaniak, Stęplewski – Pieniążek – Morawski, Kociniak, Kołodziejczyk, Sobociński – Tokarski.
Na zmiany w chodzili: Kusiak, Łakomy, Gawłowski, Góra, Krakowski.
Rezerwowi: Zając.