Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Zwycięski weekend juniorów młodszych Omegi Kleszczów
12 i 13 września 2015 roku to kolejny piłkarski weekend z naszymi juniorami, którzy rozgrywali swoje mecze w lidze wojewódzkiej i okręgowej. Pierwsi do walki wybiegli w sobotę zawodnicy z „wojewódzkiej”, którzy rywalizowali w Konstantynowie z miejscowym Włókniarzem. Mecz miał miano, meczu na szczycie, ponieważ zarówno Omega jak i Włókniarz to czołowe zespoły, które walczą o awans. Pierwsza połowa to potwierdziła, przez 36 minut trwała wymiana ciosów i walka o każdą piłkę. Pierwsi błąd przeciwnika wykorzystali przyjezdni, a dokładniej nie zawodny w tym sezonie Miłosz Podsiadły, który właśnie 36 minucie otworzył wynik meczu. Także 10 minut po przerwie Miłosz dołożył kolejne trafie co dało już dwu bramkowa przewagę naszej drużynie.
Pięć minut po drugiej bramce naszego napastnika, trzecią bramkę zdobył Mateusz Jędrzejczyk, była to już jego piąta bramka w sezonie. Na 4:0 zero podwyższył Kacper Zatorski, który popisał się pięknym strzałem z 17 metrów lewą nogą.
Końcówka to lekkie rozprężenie naszej drużyny co skrzętnie wykorzystali gospodarze strzelając dwie bramki.
Mecz zakończył się zwycięstwem Omegi 4:2 co dało nam awans w tabeli na drugie miejsce.
Skład: Gałkowski – Miara, Niedbała, Popiołek, Piotrowski – Zatorski, Pieniążek – Uryszek, Jamiński, Jędrzejczyk – Podsiadły.
Na zmiany wchodzili: Kociniak, Sobociński, Góra
Rezerwowi: Zając, Kołodziejczyk, Kaczmarczyk, Wilczak.

Dzień później zaprezentował się publiczności zespół „okręgowy”, który podejmował na własnym boisku LKS Mierzyn. Drużyna z Mierzyna to główny kandydat do awansu.
Chłopcy nie przestraszyli się rywala i od początku meczu podjęli walkę z faworyzowanym przeciwnikiem. Już w trzeciej minucie bramkę dla naszego zespołu zdobył Damian Wilczak, który wykończył piękną indywidualna akcję Łukasza Morawskiego. Niestety dwie następne bramki zdobyli goście, po prostych błędach naszej obrony.
Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia naszej drużyny. Najpierw zarobiliśmy rzut karny po faulu na Piotrze Górze, który jednak został nie wykorzystany. Było to 45 minucie. Pięć minut potem bramkę na 2:2 strzelił Patryk Kołodziejczyk, który ponownie wykończył składną akcję zespołu. Asystę zaliczył Damian Wilczak.
Do końca meczu wynik się nie zmienił, dzięki czemu nasz zespołu wywalczył pierwszy punkt w lidze.
Skład: Zając – Krakowski, Kaczmarczyk, Sobociński, Kusiak – Rojszczyk – Morawski, Góra, Kołodziejczyk, Stęplewski – Wilczak
Na zmiany wchodzili: Lewandowski, Chwilczyński, Łakomy, Gawłowski, Pajęcki.