Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Wojewódzka +7, Okręgowa na remis
W sobotę 10 października po raz trzeci spotkaliśmy się podwójnie z naszymi juniorami. O godzinie 11 rozpoczęli swój mecz juniorzy z „wojewódzkiej”, o 13.30 z „okręgowej”. Pierwsza ekipa miała za rywali zespół z Rawy Mazowieckiej. Mecz przebiegł bez historii i po 80 minutach walki nasi chłopcy zwyciężyli 7:0. Bramki zdobywali: 1:0 – Podsiadły po asyście Niedbały, 2:0 – Pieniążek – asysta Podsiadły, 3:0 – Podsiadły – asysta Jędrzejczyk, 4:0 – Sobociński, 5:0 – Niedbała – rzut wolny, 6:0 – Jędrzejczyk, 7:0 – Wilczak – asysta Góra. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że potwierdzą to w następnym meczu, który odbędzie 14 października w Piotrkowie Trybunalskim z miejscową Concordią. Po kolegach z „wojewódzkiej „ wystąpili zawodnicy z „okręgowej”, którzy do rywalizacji przystąpili z zawodnikami, z Grocholic reprezentującymi K.S. Grocholice-Bełchatów. Po dobrym meczu w ataku, a słabszym w obronie zremisowali z rywalami 4:4 prowadząc do przerwy 2:0. Bramki strzelali: 1:0 Wilczak – asysta Kołodziejczyk, 2:0 – Kołodziejczyk, 3:1 – Kusiak – asysta Kołodziejczyk, 4:3 – Łakomy – asysta Morawski. Chłopcy bramkę na 4:4 stracili w doliczonym czasie gry.
Następny mecz grają w sobotę 17 października w Mierzynie z tamtejszym LKS.