Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Kolejna wygrana w lidze wojewódzkiej
W środę 14 października 2015 roku chłopcy z „wojewódzkiej rozegrali kolejny mecz w lidze wojewódzkiej. Rywalem była miejscowa Concordia Piotrków Trybunalski. W pierwszej rundzie nasz zespół zwyciężył pewnie 6: 1, więc na rewanż pojechał, jako faworyt. Jak na faworyta przystało chłopcy nie pozwolili, aby doszło do sensacji i pewnie zwyciężyli 4: 0, do przerwy prowadząc 1:0. Bramkę na 1: 0 zdobył Bartek Jamiński, który wykorzystał błąd bramkarza Concordii i skutecznie go przelobował. Była to 11 minuta meczu. W 49 minucie swoją pierwszą bramkę w meczu zdobył Maciej Uryszek, który sfinalizował szybki atak zespołu. Asystą popisał się Kacper Zatorski. 11 minut później ten sam duet w identyczny sposób rozmontował obronę przeciwników i podwyższył prowadzenie na 3:0.
Wynik otworzył Jamiński i Jamiński wynik zamknął. Swoją drugą bramkę w tym meczu, a czwartą dla drużyny zdobył w 74 minucie, finalizując podanie Miłosza Podsiadłego i skutecznie kończąc sytuację sam na sam z bramkarzem.
Dzięki temu zwycięstwu zespól cały czas liczy się w walce o awans do I ligi. Za 10 dni, 24 października na swoim podejmują Włókniarz Konstantynów, który to mecz może zadecydować o końcowej kolejności w tabeli.