Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Dwa kroki do awansu juniorów
Juniorska Omega 7 listopada rywalizowała w 12 kolejce II ligi wojewódzkiej w Zduńskiej Woli z miejscową Pogonią. Mecz był bardzo ważny dla układu tabeli dla obu drużyn, co od początku dało się zauważyć w poczynaniach obu drużyn. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Druga część spotkania to już dominacja naszej drużyny, która udokumentowała swoją przewagę trzema bramkami. Rozpoczął w 61 minucie Piotr Góra wykorzystując dobre dośrodkowanie Macieja Uryszka z rzutu rożnego. Cztery minuty później znów asystą popisał się „Ury”, który obsłużył dokładnym prostopadłym podaniem Bartka Jamińskiego, nasz ofensywny pomocnik nie mógł nie wykorzystać sytuacji sam na sam i podwyższył wynik spotkania na 2:0. Po tym golu gospodarze już się nie podnieśli, a nasi chłopcy na 5 minut do końca ustalili wynik na 3:0. Bramkę strzelił Miłosz Podsiadły po prostopadłym podaniu „Jamy”. Była to 14 bramka „Mumina”, dzięki której jest najlepszym strzelcem w lidze.
Trzeba nadmienić, iż wszystkie bramki i asysty zanotowali uczniowie klasy sportowej o profilu piłki nożnej ZSP Kleszczów. Jak widać praca na zajęciach sportowych nie idzie na marne i nasi uczniowie systematycznie podnoszą swoje umiejętności.
Zwycięstwo przybliżyło nasz zespół do awansu do pierwszej ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Do rozegrania zostały jeszcze dwa spotkania, czyli dwa kroki do awansu.