Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Wygrana juniorów z „okręgowej” na koniec rundy jesiennej
11 listopada 2015 roku juniorzy młodsi Omegi grający w klasie okręgowej rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej. Było to zaległe spotkanie z 24 października. Przeciwnikiem była Astoria Szczerców. Mecz od początku przebiegał z lekką przewagą naszej drużyny. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia. Już po 30 sekundach od wznowienia gry Patryk Kołodziejczyk popisał się celnym strzałem z rzutu wolnego. Trzeba nadmienić, że odległość była znaczna bo około 40 metrów. 10 minut później nasz zespół miał ponownie rzut wolny po faulu na Łukaszu Morawskim. Tym razem do wolnego podszedł Krzysztof Kociniak i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. W 62 minucie na 3:1 podwyższył ponownie Kociniak finalizując dokładne podanie z rzutu wolnego Kołodziejczyka.