Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Koniec roztrenowania juniorów młodszych Omegi Kleszczów
17 grudnia 2015 roku drużyny juniorów młodszych (wojewódzka i okręgowa) Omegi Kleszczów zakończyły okres roztrenowania, który trwał od ostatniego meczu ligowego, czyli 14 listopada. W tym czasie odbywały się dwa treningi w tygodniu, na których chłopcy grali w piłkę nożną, ale nie tylko. Relaksowali się także przy grze w piłkę siatkową, a odpoczywając między meczami wzmacniali się siłowo wykonując odpowiednie ćwiczenia. W ostatnim tygodniu trenerzy przeprowadzili testy sprawności ogólnej oraz mierzyli i ważyli zawodników przed przerwą świąteczną. Zawodnicy otrzymali, również rozpiski treningowe na czas przerwy, aby od czasu do czasu poruszali się, podtrzymując formę fizyczną. Podczas roztrenowania chłopcy rozegrali także jeden mecz sparingowy, a przeciwnikiem był GKS Bełchatów z rocznika 2000. Mecz miał charakter luźnej gierki, tak więc i wynik na koniec meczu był hokejowy. Nasz zespół wygrał 8:4.
Na pierwszym treningu w nowym roku drużyny spotykają się 19 stycznia. Miejmy nadzieję, że nowy rok będzie także obfitował w zwycięstwa i sukcesy naszych drużyn. Trzeba pamiętać, iż jedenastu piłkarzy uczęszcza do klasy sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie.

Trenerzy życzą zawodnikom wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia i spełnienia marzeń (także sportowych) w Nowym Roku.