Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Juniorzy młodsi Omegi sięgnęli po trzy punkty
W przed majówkową środę juniorzy młodsi Omegi rozegrali kolejny mecz w I lidze wojewódzkiej B1. Przeciwnikiem byli goście z Widoku Skierniewice. Po dobrym meczu nasz zespół zwyciężył 2:0, do przerwy prowadząc 1:0. Chłopcy od początku spotkania uzyskali wyraźną przewagę, co skutkowało częstymi wizytami w polu karnym gości. Nasz zespół miał kilka okazji na umieszczenie piłki w bramce, jednak do 31 minuty zawodziła precyzja wykończenia podań i strzałów z dalszej odległości. W 31 minucie, po ładnej główce Miłosza Podsiadłego, Omega wyszła na prowadzenie.

Bardzo dobrym dośrodkowanie przy bramce popisał się Patryk Niedbała. Pierwsze minuty drugiej połowy to optyczna przewaga naszego zespołu, ale groźniejsze sytuacje stwarzali goście. Po około 20 minutach ponownie zaczął dominować na boisku, co zaowocowało kolejną bramką. W 72 minucie na rajd lewą stroną zdecydował się wprowadzony w drugiej połowie Mateusz Jędrzejczyk, minął dwóch przeciwników i wyłożył piłkę Patrykowi Kołodziejczykowi, który dopełnił formalności strzelając do pustej bramki z około metra.