Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Kolejne zwycięstwo juniorów z „okręgowej”

W sobotnie wczesne popołudnie juniorzy młodsi Omegi Kleszczów grający w lidze okręgowej juniorów młodszych B1, podejmowali na własnym boisku zespół Czartorii Ręczno. Po dobry meczu obfitującym w okazje bramkowe i bramki nasz zespół zwyciężył 4:3, prowadząc do przerwy 2:0. Wynik spotkania otworzył w 15 minucie Dominik Skrzypek, zdobywając bramkę po podaniu Kacpra Zatorskiego. Trzynaście minut później, drugą bramkę dla drużyny i drugą na swoje konto zapisał Skrzypek. Tym razem asystę zapisał Patryk Kusiak.
Druga połowa rozpoczęła się nie najlepiej dla naszego zespołu, który wciągu 17 minut stracili trzy bramki. Jednak na wiosnę nasze drużyny grające w juniorach młodszych cechuje duża ambicja, wola walki, zaangażowanie i chęć zwyciężania, co pokazali po stracie trzeciej bramki. W ciągu dwóch minut Adam Łakomy zdobył dwie bramki i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Bramkę na 3:3 zdobył po podaniu Sebastiana Chwilczyńskiego, a przy czwartej asystował Kusiak.