Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Remis „okręgowej” juniorów z Grabką
W niedzielne wczesne popołudnie juniorzy młodsi Omegi Kleszczów, występujący w klasie okręgowej rywalizowali z piłkarzami Grabki Grabice. Po ciekawym meczu nasi chłopcy ostatecznie zremisowali 2:2, do przerwy prowadząc 1:0. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który z kilku bardzo dobrych sytuacji wykorzystał tylko jedną. W 40 minucie bramkę zdobył Mateusz Jędrzejczyk po wymianie podań z Kacprem Zatorski i strzale z 8 metrów. Druga połowa zaczęła się od ataków gości, którzy mieli dwie szansę na doprowadzenie do wyrównani, ale na wysokości zadania stanął nasz bramkarz Mateusz Zając. Potem inicjatywę przejął nasz zespół, co udokumentował Bartosz Pieniążek strzelając bramkę z rzutu karnego, po faulu Łukaszu Morawskim. Niestety ostatnie pięć minut to rozprężenie naszego zespołu i strata dwóch bramek, dzięki czemu goście wywieźli cenny punkt.