Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Zwycięstwo juniorów nad Widzewem
W sobotę 4 czerwca juniorzy młodsi Omegi rozegrali kolejny mecz w I lidze wojewódzkiej. Za przeciwnika mieli Widzew Łódź, z którym w pierwszym meczu ponieśli minimalną porażkę 0:1. Mimo klasy przeciwnika, nasi zawodnicy od początku starali się przejąć inicjatywę na boisku. W pierwszej połowie goście jeszcze dotrzymywali kroku naszemu zespołowi, co skutkowało wyrównanym spotkanie w tej części gry. Druga część spotkania to już znaczna przewaga gospodarzy, co udokumentowali trzema golami. Rozpoczął sześć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Błażej Miara, egzekwując skutecznie rzut karny, a faulowanym był Łukasz Morawski. W 58 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Bartosz Pieniążek, po minięciu na 20 metrze przeciwnika wpadł w pole karne i plasowanym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie. Wynik ustalił dwie minuty przed końcem spotkania Mateusz Jędrzejczyk, który wykorzystał mały bilard w polu karnym i przejął bezpańską piłkę, i strzelił obok bezradnego bramkarza Widzewa.