Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

ZAWODY SPORTOWE: OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH ROZSTAWNYCH SAMSUNG VENA SPORT FESTIVAL 2010

W dniu 10.06.2010r. w Łodzi odbył się ogólnopolski finał zawodów,  sztafetowe biegi rozstawne.  Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt 4 x 100m Paulina Rogozińska, Katarzyna Kozak, Ewelina Dryja, Paulina Niedbała wszystkie klasa I b i Marta Dudzińska klasa I a, chłopcy  4 x 100m Górski Adam, Borowicz Tomasz obaj z klasy I b i Kamil Dytnerski , Fiszer Dawid obaj z klasy I t i sztafeta 4 x 400m Trawczyński Przemysław, Trawczyński Patryk obaj z klasy I t, Idzikowski Damian, Denis Kotynia obaj z klasy I b.  Sztafeta dziewcząt 4 x 100m zajęła X miejsce z czasem 0?54?89, sztafeta chłopców 4 x 100m nie ukończyła biegu z powodu upadku jednego z uczniów, sztafeta chłopców  4 x 400m zajęła XIII miejsce z czasem 3?48?46.