Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 1.10.2010

W  dniu  1. 10. 2010 roku  na  Patykach   koło  Zelowa   odbyły   się  zawody w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym.

Najlepiej z dziewcząt zaprezentowała się uczennica klasy II B Ewelina Dryja, która zajęła II miejsce i dzięki temu będzie reprezentować szkołę na szczeblu wojewódzkim. Blisko awansu była też Barbara Wasilewska z klasy I B z szóstą pozycją (kwalifikowała się pierwsza piątka). Pozostałe biegaczki zajmowały następujące miejsca: Marta Dudzińska ?

10 miejsce, Katarzyna Kozak ? 10 miejsce, Anna Muszyńska ? 22 miejsce, Aleksandra Banasik ? 34 miejsce, Paula Misiak ? 36 miejsce, Paulina Rogozińska ? 40 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zajął I miejsce gromadząc 32 punkty.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również chłopcy. Najlepszy z nich uczeń klasy II B Denis Kotynia zajął czwarte miejsce i zagwarantował sobie udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim. W pierwszej dziesiątce uplasował się również uczeń klasy I B Konrad Szmit. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca: Damian Idzikowski ? 12 miejsce, Patryk Tarkowski ? 14 miejsce, Kamil Mozdrzeń ? 24 miejsce, Patryk Trawczyński ? 26 miejsce, Karol Pasikowski ? 28 miejsce, Adam Górski ? 29 miejsce, Maciej Klimczak ? 30 miejsce, Seweryn Rudzki ? 37 miejsce, Piotr Garbiec ? 40 miejsce, Łukasz Klekociński ? 42 miejsce, Andrzej Kubik ? 44 miejsce, Kamil Zatorski ? 46 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej chłopców Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zajął III miejsce.

Opiekunami    podczas    zawodów    byli:    mgr    Robert   Pawlicki,   mgr Marcin   Szymak.

W przygotowaniach do zawodów pomagał mgr Hubert Zawiślak.