Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Bardzo dobry występ ZSP Kleszczów w ramach wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej

W dniu 18 października 2010 roku na obiektach AZS w Łodzi przy ulicy Lumumby zostały rozegrane zawody w ramach ligi lekkoatletycznej na szczeblu powiatowym.

W rywalizacji uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne z województwa łódzkiego. Wśród chłopców i dziewcząt rywalizowało po czternaście szkół

Walka odbywała się w konkurencjach biegowych (100m, 400m, 800m ? dziewczyny, 1500m ? chłopcy, sztafeta 4x100m) i technicznych (skok w dal, pchnięcie kulą). Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kleszczowie miał swoje reprezentacje wśród chłopców i dziewcząt. Dziewczęta zdobyły łącznie 1102 punktów, natomiast chłopcy 1090 punktów. Zespołowi dziewcząt dało to bardzo dobre czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji. Chłopcy zajęli w ogólnej klasyfikacji siódme miejsce.

Indywidualnie uczniowie ZSP Kleszczów osiągali wysokie pozycje w poszczególnych konkurencjach. Katarzyna Kozak była najlepsza na 400m a Ewelina Dryja zajęła V miejsce. Paulina Niedbała w rywalizacji na 100m uplasowała się na X miejscu.

Wśród chłopców III miejsce zajął Tomasz Borowicz w biegu na 100m. W biegu na 400m V miejsce zajął Kamil Dytnerski a Damian Idzikowski ukończył na VIII miejscu.

Bardzo dobrze spisała się również sztafeta 4x100m dziewcząt zajmując II miejsce.