Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Dziewczęta z ZSP Kleszczów na zawodach siatkarskich

Reprezentacja dziewcząt z ZSP Kleszczów w dniu 9 marca 2011 roku rywalizowała o mistrzostwo powiatu bełchatowskiego w piłce siatkowej. Zawody odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie. Dziewczyny zaprezentowały się z dobrej strony zajmując ostatecznie w zawodach V miejsce. Rywalizację rozpoczęły od meczu z II LO przegrywając 2:0 w setach. Drugi mecz rozegrały z dziewczynami z Zelowa ulegając także 2:0 w setach. Mimo dwóch porażek dziewczyny potrafiły pokazać niezłą siatkówkę. Trzeba zaznaczyć, że dziewczyny pierwszy raz reprezentowały szkołę w zawodach siatkarskich.
Szkołę na zawodach reprezentowały: Ewelina Dryja, Katarzyna Kozak, Paulina Rogozińska, Urszula Mazik, Anna Muszyńska, Izabela Pabich, Paula Misiak, Ewelina Bugajska - kapitan, Aleksandra Trajdos, Marta Dudzińska, opiekun: mgr Marcin Szymak.