Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Zajęcia Cheerleaders
Zajęcia Szkolnego Zespołu Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki dla wszystkich dziewcząt z Liceum i Technikum. Łączymy muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Cheerleading opiera się na nauce tańca przeplatanego akrobatyką. Podczas treningów dziewczęta ćwiczą choreografię, bo bez niej nie wystąpią przed publicznością. Każda z uczestniczek zespołu musi perfekcyjnie znać swoje ustawienie na parkiecie oraz każdy detal układu, aby przed kibicami zatańczyć go z uśmiechem i energią. Kolejnym elementem są ćwiczenia gimnastyczne. Tancerki uczą się chociażby prostych ćwiczeń gimnastycznych, aby show przed widzami było bardziej efektowne. Podczas zajęć dziewczyny wykonują także delikatne ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe w celu poprawy kondycji fizycznej.
Zajęcia odbywają się w czwartki 14:35- 15:20 w salce rehabilitacyjnej. Zapraszamy.