Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Obecnie znajdujesz się na archiwalnej stronie internetowej ZSP Kleszczów. W poszukiwaniu nowych wiadomości zapraszamy na aktualną stronę

Przejdź do aktualnej strony

Męska sztafeta ZSP Kleszczów wicemistrzem województwa
W dniu 23 października 2019 roku w Sieradzu, odbyła się rywalizacja sztafet przełajowych w ramach licealiady na szczeblu wojewódzkim. Nasza sztafeta chłopców pojechała na zawody licząc po cichu na miejsce medalowe. Po bardzo dobrym biegu całej drużyny nai chłopcy zajęli ostatecznie historyczne II miejsce zostając wicemistrzami województwa łódzkiego. Sukces jest tym bardziej duży, ponieważ jest to pierwszy medal na tym szczeblu sztafety męskiej w historii szkoły. Skład: Jakub Kokosiński, Igor Świątek, Dawid Miarka, Sergiusz Urbaniak, Dawid Drzazga, Filip Dzieciątkowski, Mikołaj Słowiński, Marcel Kozłowski. Rezerwowy: Kacper Szymoniak, Kamil Kałużny. Opiekunami byli: mgr Tomasz Bednarski i mgr Marcin Szymak.