ZAJĘCIA STRZELECKIE

W dniu 08.04.2010r. Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego ?10 - ka" zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zajęcia strzeleckie. Zajęcia zorganizowane zostały dla klas: ?I a", ?I b" i ?I t" w ramach lekcji Przysposobienia Obronnego. Uczniowie zapoznali się z teoretycznie oraz praktycznie z postawami strzelectwa. Dla każdej z klas przeprowadzono zawody kontrolne w konkurencji karabin pneumatyczny.

Ogółem w zajęciach uczestniczyło 59 uczniów. Trzem najlepszym strzelcom z poszczególnych klas wręczone zostały pamiątkowe dyplomy. Zajęcia przeprowadzono zgodnie z regulaminem.

Klasyfikacja z zawodów kontrolnych:

Klasa la

1.  Chinalska Aleksandra          - 92pkt.

2.  Krzak Marian                           - 84 pkt.

3.  Segiet Bartłomiej                   - 82 pkt.

Klasa Ib

1. Śpiewak Maciej                        - 87 pkt.

2. Rybak Tomasz                         - 77 pkt.

3. Jażdżyk Oskar                          - 76 pkt.

Klasa It

1. Figlas Mikołaj                           - 88 pkt.

2. Rudzki Wiktor                           - 86 pkt.

3. Bator Krzysztof                          - 79 pkt.

Zajęcia prowadził: Dziegieć Sławomir - instruktor strzelectwa