DZIEŃ NAUCZYCIELA W ZSP W KLESZCZOWIE 13 - 14. 10. 2009r.

13 października 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie po raz pierwszy obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych przygotowali uroczystą akademię, na którą zaprosili Panią Dyrektor mgr Agnieszkę Nagodę-Gębicz, nauczycieli, Radę Rodziców oraz pracowników administracji szkoły.
Uczniowie zaprezentowali montaż poetycki, po którym nastąpiło przemówienie Pani Dyrektor. Na zakończenie uroczystości przewodnicząca Rady Rodziców, składając życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, wręczyła Pani Dyrektor piękny bukiet kwiatów.
Gminne uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w dniu 14 października. Zostali na nie zaproszeni nauczyciele wszystkich szkół i placówek oświatowych z terenu całej gminy.
Obchody dorocznego święta rozpoczęły się o godz. 16, kiedy to w kościele parafialnym odprawiona została uroczysta msza święta w intencji nauczycieli zatrudnionych na terenie Gminy Kleszczów z udziałem Pani Wójt oraz nauczycieli, zarówno czynnych w zawodzie, jak i emerytowanych. Bardzo miłym akcentem mszy było wręczenie modlitewników zebranym nauczycielom.
Uroczystości kontynuowano na terenie kompleksu Solpark, gdzie na auli, po przemówieniu i życzeniach, Pani Wójt wręczyła nagrody szczególnie zasłużonym nauczycielom.
Nie zapomniano o nauczycielach emerytowanych, którzy otrzymali miłe upominki. Na zakończenie zebrani obejrzeli występy kabaretu "Ciach".