ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W KLESZCZOWIE

W dniu 23 października 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie po raz pierwszy odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta miała charakter apelu w obecności rodziców zaproszonych na tę okoliczność. Wagi tej szkolnej uroczystości przydali zaproszeni goście ? Pani Wójt Gminy Kleszczów oraz Przewodniczący Rady Gminy.

Apel rozpoczął się wprowadzeniem flagi państwowej i odśpiewaniem hymnu. Następnie, po krótkim przemówieniu, Pani Dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz odczytała przyrzeczenie, którego uczniowie ślubowali dotrzymać. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Na koniec głos zabrali zaproszeni goście ? przewodnicząca Rady Rodziców oraz Pani Wójt Gminy Kleszczów. Pani Wójt wręczyła też uczniom upominki.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem kwiatów zaproszonym gościom i nauczycielom.