Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentDirectPHP has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/zspkleszczo/archiwum.zspkleszczow.pl/public_html/plugins/content/DirectPHP/DirectPHP.php on line 23

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

25 czerwca 2010 roku w ZSP w Kleszczowie odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego ? pierwszego roku w dziejach istnienia tej szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się w auli, o godz. 12.30.  W części  oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor, mgr Agnieszka Nagoda-Gębicz oraz goście, którzy swą obecnością uświetnili uroczystość: Pani Wójt  Gminy Kleszczów, Przewodniczący Rady Gminy, Proboszcz Parafii Kleszczów, przedstawiciel LZS ?Omega? oraz Przewodnicząca Rady Rodziców. Najlepszym uczniom naszej szkoły wręczono nagrody  ufundowane przez Gminę Kleszczów i Radę Rodziców. Na zakończenie zaprezentowana została krótka część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy 1 a i 1 b. Po części oficjalnej nastąpiło spotkanie  z wychowawcami i rozdanie świadectw.

Wszystkim uczniom, Dyrekcji,  nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia 1 września!!