Konkursy w roku szkolnym 2009/2010

SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU

Ogólnopolski Turniej wiedzy Pożarniczej i Ekologicznej ?Młodzież Zapobiega Pożarom i Chroni Środowisko? odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie

W eliminacjach powiatowych, które odbyły się 31. 03. 2010 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Bełchatowie, wzięło udział dwóch uczniów z klasy I technikum, którzy przeszli eliminacje środowiskowe na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Szkołę reprezentowali: Krzysztof Botór i Michał Wójcik. Eliminacje powiatowe składały się z dwóch etapów. Pierwszym był test pisemny, potem najlepszych pięciu uczniów kwalifikowało się do etapu ustnego. Etap pisemny składał się z 40 pytań. Po tym teście Krzysztof Botór zajął III miejsce i zakwalifikował się do następnego etapu, natomiast Michał Wójcik zajął w teście pisemnym VII miejsce i nie zakwalifikował się do drugiego etapu.

Po drugim etapie Krzysztof Botór zajął IV miejsce. Uczeń za swoje miejsce otrzymał nagrodę rzeczową oraz dyplom.

prowadzący

mgr Marcin Szymak