Konkursy w roku szkolnym 2009/2010

Konkurs ?Młodzi kontra HIV?

1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień walki z AIDS organizowany przez Światową Organizację Zdrowia. Z tej okazji w naszej szkole  został zorganizowany pokaz konkursowych prac plastycznych ?Młodzi kontra HIV?oraz odbyły się pogadanki na lekcjach biologii.   Świadomość zakażenia oraz jego skutki to bez wątpienia główny cel tej akcji.

W dniu 27.11.2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr.4 w Bełchatowie odbyło się podsumowanie etapu powiatowego konkursu plastycznego ?Młodzi kontra HIV?.Konkurs ten został ogłoszony z okazji obchodów Światowego Dnia AIDS w Województwie Łódzkim przez Dyrektora regionalnego centrum Polityki Społecznej w Łodzi oraz Stację Sanitarno-Epidemiologiczną pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego i Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi. Uczniowie naszej szkoły: Patrycja Podawca, Aleksandra Chinalska i Krzysztof Moneta zostali wyróżnieni w tym konkursie . Otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.