Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
1 września 2014 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Akademię zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: przewodniczący Rady Gminy Kleszczów pan H. Michałek, pani J. Guc – kierownik SOG reprezentująca Wójta Gminy Kleszczów, proboszcz Parafii w Kleszczowie ks. A. Pękalski, proboszcz parafii ewangelicko-reformowanej Kleszczowie ks. K. Góral oraz rodzice. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz poinformowała, min. że ten rok szkolny został ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej rokiem szkoły zawodowej, dlatego będziemy realizować wiele projektów, zadań, które będą rozwijać preorientację zawodową i wpływać na świadome wybory każdego ucznia. Życzymy całej społeczności ZSP, aby ten rok szkolny sprzyjał doskonaleniu i dostarczał wiele radości na niwie szkolnej, zawodowej i osobistej.